Stiga

Praca w ogrodzie wymaga od nas dużego zaangażowania, czasu i siły fizycznej. Nie musi tak być, wystarczy zaopatrzyć się w niezbędne do tego celu narzędzia i urządzenia ogrodnicze, a opieka nad ogrodem stanie się przyjemnością.

Produkty proponowane przez Stiga są niezbędne w każdym mniejszym lub większym ogrodzie. Wśród oferowanych urządzeń i narządzi klienci znajdą szereg kosiarek spalinowych, elektrycznych i ręcznych. Nieocenione okażą się także traktory ogrodowe, które ucieszą każdego ogrodnika posiadającego powierzchnię trawnika dużych rozmiarów. Urządzenia akumulatorowe dzięki, którym praca kosiarką stanie się bardziej efektywna i mniej pracochłonna.

Roboty Autoclip Stiga maszyny o inteligentnych systemach wykrywania skoszonego terenu, Maszyna ta dobiera szybkość i intensywność koszenia, tak by trawa pozostała na długo w idealnym stanie.

Kosy i podcinarki elektryczne i spalinowe łatwe i proste w użyciu, umożliwią dotarcie we wszystkie te miejsca, w które trudno dojechać tradycyjną kosiarką, a więc przy skalniakach, rabatach kwiatowych, przy murkach czy innych trudno dostępnych zakamarkach ogrodu.

Pilarki łańcuchowe Stiga charakteryzują się dużą mocą urządzenia i są proste w obsłudze dla każdego nawet początkującego użytkownika, który poradzi sobie z napinaniem łańcucha czy wymianą filtra powietrza. Nowością urządzenia jest wytłumienie wibracji silnika co korzystnie wpływa na użytkowanie przez operatora tego urządzenia.

Sekatory elektryczne i spalinowe Stiga to narzędzia, bez których nie obejdzie się żaden ogródek. Dzięki regulowanemu uchwytowi dobrze leży w dłoni. Natomiast wyposażenie w obustronne ostrze sprawia, że praca przy cięciu i przycinaniu gałęzi, krzewów czy żywopłotów staje wydajniejsza i mniej pracochłonna.

Glebogryzarki i akcesoria do glebogryzarki służą spulchnianiu gleby przed wysiewem nasion, ale nie koniecznie. Glebogryzarki posiadają wymienne części, dzięki którym można także wykopać warzywa, ziemniaki, wypielęgnować trawnik.

Urządzenia wielofunkcyjne to maszyny wielozadaniowe, które dzięki zamontowaniu odpowiednich akcesoriów będą kosić, spulchniać, przekopywać, zamiatać czy odśnieżać teren. Są łatwe w manewrowaniu i wygodne w użytkowaniu nawet przy uciążliwych pracach.

Dmuchawy Stiga służą do pozbywania się liści z niechcianych miejsc na posesji. Przyjemnie, sprawnie i szybko uprzątną też inne zanieczyszczenia w naszym otoczeniu.

Rozdrabniacze są nieocenionym narzędziem do rozdrabniania ściętych gałęzi drzew w ogrodzie, z którymi wielokrotnie nie ma co zrobić. Drobne pocięte drewniane kawałki można z powodzeniem przeznaczyć na ściółkę lub jako kompost.

Wertykulatory to urządzenia wyposażone w ostre noże służące do usuwania uciążliwego mchu, ale również do poprawienia walorów trawy jak bujność i gęstość. Tnące noże w powierzchni trawnika robią szczeliny, którymi z łatwością woda dostaje się do korzeni. Wertykulatory posiadają kosze na odpadki.

Odśnieżarki Stiga sprawdzą się podczas każdej zimy. Usuwają zaspy i duże zwały śniegu łatwo i sprawnie, dzięki temu nie straszna żadna zamieć czy śnieżyca.

Może Ci się również spodoba