Sport uprawiany zimą

volleyball-976989_1280

O ile w lecie bez problemu można zagrać z paczką znajomych w piłkę plażową na ,,złotym” piasku to w czasie minusowych temperatur jest to praktycznie niemożliwe. Co w takim razie robić w zimie aby się nie nudzić? Czy konieczne jest oglądanie po raz kolejny sezonu nowego serialu? Oczywiście, że NIE! Zamiast tego można w czasie minusowych temperatur wykorzystać ten okres aby wzmocnić swoją kondycję, motorykę i samopoczucie.

Zdecyduj się na to, że wybierasz dla siebie jakiś sport halowy. W tym celu możesz zapytać się znajomych czy nie chcieliby zagrać w futsal lub piłkę siatkową. To prawda, że oglądanie serialu to bardzo przyjemny sposób na spędzanie wolnego czasu. Jednak jeśli chcesz zdobyć smukłą sylwetkę i pozbyć się fałdek tłuszczu zdecyduj się na uprawianie np. futsalu lub piłki nożnej.

Uprawiając sport w ziemie możesz liczyć na to, że poprawisz swoje samopoczucie a oprócz tego wpłyniesz na pozbycie się jesienno/zimowej depresji . Na pewno poziom twoich endorfin będzie o wiele wyższy. Za sprawą aktywności fizycznej zdobędziesz dodatkową energię do życia. W końcu staniesz się bardziej żwawy i będziesz mógł pokonywać swoje własne cele np. schudnięcie 5kg przez latem, zbudowanie solidnej figury. To tylko niektóre rzeczy, które poprawisz ze względu na aktywność fizyczną.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz